Ekspert i prodhimit të qelqit

10 vite eksperiencë në prodhim
faqe-banderolë

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Xuzhou Hanhua Glass Products Co., Ltd.është një kompani e specializuar në prodhimin e qelqit dhe dizajnimin e paketimit, e vendosur në qytetin Xuzhou, Provinca Jiangsu, Kinë.Kompania jonë është e vetmja kompani me linja të pavarura kërkimi dhe zhvillimi prodhimi.Është një ndërmarrje me teknologji të avancuar, shkallë më të madhe, produkte të plota dhe cilësi më të mirë.Produktet tona kryesore përfshijnë shishe manikyri, shishe qelqi parfumi, shishe qelqi të konservuara, shishe qelqi me vaj esencial, etj.

Aktualisht jemi ndërmarrja më e avancuar e kërkimit dhe zhvillimit dhe prodhimit të teknologjisë së qelqit në industrinë vendase të qelqit.Seria e produkteve të tilla si ambalazhet e qelqit transparent rezistent ndaj temperaturave të larta të zhvilluara nga kompania vitet e fundit kanë teknologji të mirë prodhimi dhe përmbajtje të lartë teknike dhe janë në nivelin më të mirë në Kinë;produktet kanë shumë varietete, cilësi të qëndrueshme dhe performancë të shkëlqyer, dhe gëzojnë një reputacion dhe reputacion të mirë në tregjet vendase dhe të huaja..Për shkak të të drejtave të pavarura të pronësisë intelektuale dhe performancës së shkëlqyer të kursimit të energjisë, ajo është bërë një tjetër pikë kryesore e produkteve të qelqit.

fabrika

Kompania Hanhua mund t'ju ofrojë shërbim më të mirë dhe produkte me cilësi të lartë:

1.Shishe qelqi të ngjyrave dhe madhësive të ndryshme janë në dispozicion, dhe kapakët mund të personalizohen sipas kërkesave të klientit

2.Prodhohen lloje të ndryshme shishesh qelqi, si shishe parfumi prej qelqi kristal, shishe qelqi kozmetike, shishe qelqi vere, shishe qelqi manikyri, shishe qelqi me vaj esencial, shishe qelqi uji, shishe qelqi mjekësore etj.

3.Ne jemi prodhuesi dhe mund t'ju ofrojmë një çmim më të ulët dhe do t'i dërgojmë mallrat sipas kohës së rënë dakord.

4.Ne kemi aftësi të shkëlqyera të përpunimit të produkteve, duke përfshirë shërbime të ngrirjes së ftohtë, lyerjes, printimit, bronzimit dhe lustrimit.

fabrika

5.Ne gjithashtu ofrojmë produkte të ndryshme paketimi kozmetike, grykë plastike alumini dhe produkte të tjera të ngjashme.(mund të jepen mostra).

6.Ne mund të sigurohemi që paketa të jetë e sigurt dhe t'jua dorëzojmë shishen në të njëjtën ditë që ju premtuam, nëse vonojmë, do t'jua japim shishen falas.

7.Produkte të ndryshme kanë çmime të ndryshme, të mirëpritur të pyesni.

Avantazhi ynë

Fabrika e shisheve të qelqit Hanhua ka përvojë të mirë prodhuese, filozofi shkencore të biznesit dhe metoda të menaxhimit, ndërgjegjësim për përsosmërinë, metodat më të mira të testimit vendas dhe sistem të përsosur të shërbimit pas shitjes.Reputacioni i cilësisë dhe imazhi i markës që janë njohur nga tregu për shumë vite i kanë mundësuar Hanhua të krijojë një partneritet solid me shumë klientë brenda dhe jashtë vendit.Gjurma e marketingut është në të gjithë vendin dhe jashtë shtetit, duke formuar një hapësirë ​​të gjerë rrezatimi "që mbulon Kyushu".Produktet eksportohen në më shumë se 80 vende dhe rajone si Amerika e Veriut, Bashkimi Evropian, Rusia, Australia, Afrika, Lindja e Mesme, Azia Qendrore, Azia Juglindore, Koreja e Jugut dhe Tajvani.

Kategoria e produkteve
Stili i shisheve
Artizanat me porosi

Shfaqja e produktit

Produktet kryesore janë seritë e shisheve të verës, seritë e shisheve të pijeve, seritë e shisheve me mjaltë, seritë e shisheve të konservuara, seria e shisheve të vajit të susamit, seria e shisheve me erëza, seria e shisheve të verës shëndetësore, seria e shisheve të qumështit, seria e uthullave me salcë, seria e foleve të shpendëve, seria e turshive, çaji seritë e filxhanëve, seritë e kupave me dorezë, seritë e reçelit, seritë e shisheve të verës, seritë e shisheve të parfumeve, shishet kozmetike, seritë e kupave të qirinjve, seritë e shisheve të ilaçeve dhe më shumë se një duzinë seri shishe qelqi, që variojnë nga 20 ml --- 1000 ml mund të prodhohen, më shumë se 1500 varietete, stile dhe specifika.Produktet mund të përpunohen më tej, si p.sh.: shkronja, pjekja e luleve, kremja dhe llojet e tjera të shisheve mund të përpunohen dhe personalizohen sipas kërkesave të klientit.Së bashku me produktin, ne mund të prodhojmë stile dhe modele të ndryshme të 30#38#43#58#70#-82#, mbulesë llamarine dhe [mbulesë plastike APS polietileni/propileni, tapë plastike, mbulesë qelqi dhe mbulesë plastike prej alumini.

shishe vere
xhami
xhami
shishe vere
shishe vere
shishe aromaterapie
shishe aromaterapie

Filozofia e Kompanisë

Ndiqni përsosmërinë Drejtoni trendin

Cilësia
|
Ne fokusohemi në ruajtjen e cilësisë së qëndrueshme, ngjyrës së bardhë dhe përfundimit të mirë

Teknologjia

|
Ka projektues me kohë të plotë për të ndërmarrë përpunimin e mostrës dhe ka produkte që zgjerohen ose tkurren pa ndryshuar pamjen

të lidhur
|
Zotëron një numër fabrikash për kapak të përbashkët, fabrika myku, fabrika kartoni, fabrika lulesh të pjekura, fabrika për krem.

Reputacioni
|
Ne i kushtojmë vëmendje të veçantë reputacionit të mirë të furnitorëve

Shërbimi
|
të krijojë një marrëdhënie të mirë bashkëpunimi me kompanitë e shpërndarjes së logjistikës përreth, stok për klientët nga e gjithë bota - LTL, shpërndarje, automjet, kontejner, transport oqean, etj.

Duke u përballur me situatën e re të konkurrencës në treg, Hanhua Glass i përmbahet politikës së biznesit të "luajtjes së avantazheve, mishërimit të karakteristikave, ndjekjes së përsosmërisë dhe udhëheqjes së trendit" dhe strategjisë së zhvillimit të "krijimit të një marke të famshme botërore" dhe bën çdo përpjekje për të promovuar diversifikimi i kapitalit, ndërkombëtarizimi i tregut dhe modernizimi i menaxhimit.Përmirësoni rrjetin e marketingut dhe sistemin e inovacionit shkencor dhe teknologjik, dhe përpiquni të bëheni një ndërmarrje vendase e prodhimit të qelqit të klasit të parë dhe me famë botërore!Hanhua Glass Products Co., Ltd. sinqerisht shpreson të ndërtojë një urë miqësie me numrin e madh të tregtarëve dhe së bashku t'i shtojë shkëlqim jetës sonë!