Експерт за производство на стакло

10 години искуство во производство
страница-банер

Фабричка стаклена тегла за зачини со затворен метален капак

Краток опис:

тежина: 160гр

калибар: 42 мм

дијанетер: 43 мм

висина: 105 мм

волумен: 100 ml


Детали за производот

Ознаки на производи

Предности на производот

1. Целосно квадратно шише за зачини, квадратна празна стаклена тегла за зачини

2. Висококвалитетни тегли » Нашите тегли за зачини се направени од висококвалитетно издржливо стакло без олово.Проѕирното стакло ви овозможува јасно да ги видите зачините, а модерен дизајн квадрат и горниот дел одговараат на секоја полица за зачини, кабинет, организатор, фиока или кујна.

3. ПРЕМИУМ ДОДАТОЦИ » Ексклузивни капаци за шејкер за скрининг и истурање што одговараат на металните капаци за запечатување, што значи дека вашите билки остануваат посвежи!

4. Разноврсна » Користете ги нашите квадратни стаклени тегли за да организирате фиоки, зачини, складирање зачини, сол, бибер, билки, проекти за сам на себе и многу повеќе!Овие мини тегли може да се користат за различни намени, како што се забави, занаетчиски или канцелариски материјали, проекти за украсување или домашни подароци.

5. Ако ги купите нашите тегли за вашата кујна, ќе бидете сигурни дека производот што го добивате ќе стои висок за целиот живот на вашата кујна.

За нас

Компанијата Hanhua може да ви обезбеди подобра услуга и висококвалитетни производи:

1. Достапни се стаклени шишиња со различни бои и големини, а капачињата може да се прилагодат според барањата на клиентите

фабрика

2. Се произведуваат разни видови стаклени шишиња, како што се шишиња од кристално стакло за парфеми, козметички стаклени шишиња, стаклени шишиња за вино, стаклени шишиња со лак за нокти, стаклени шишиња со есенцијално масло, стаклени шишиња со вода, медицински стаклени шишиња итн.

3. Ние сме производителот и можеме да ви понудиме пониска цена и ќе ја испратиме стоката според договореното време.

4. Имаме одлични способности за обработка на производи, вклучително и услуги за ладно замрзнување, сликање, печатење, бронзирање и полирање.

5. Ние, исто така, обезбедуваме различни козметички производи за пакување, алуминиумски пластични млазници и други сродни производи.(може да се дадат примероци).

6. Можеме да се погрижиме пакетот да е безбеден и да ви го доставиме шишето истиот ден што го ветивме, ако одложиме, шишето ќе ви го дадеме бесплатно.

7. Различни производи имаат различни цени, добредојдовте да се распрашате.

Сертификат

Сертификати (1)
7_1585830505554222
Сертификати (2)
6_1585830479474126
3_1585830319355421
1_1585830202275624
2_1585830226568675

  • Претходно:
  • Следно: