Ekspert i prodhimit të qelqit

10 vite eksperiencë në prodhim
faqe-banderolë

Kavanoz qelqi i fabrikës me erëza me kapak metalik të mbyllur

Përshkrim i shkurtër:

pesha: 160 g

kalibri: 42 mm

Dianeter: 43 mm

lartësia: 105 mm

vëllimi: 100 ml


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Përparësitë e produktit

1. Shishe e plotë katrore e erëzave, kavanoz qelqi i zbrazët katror me erëza

2. Kavanoza me cilësi të lartë » Kavanozët tanë të erëzave janë bërë prej xhami të qëndrueshme pa plumb të cilësisë së lartë.Xhami i pastër ju lejon të shihni qartë erëzat, dhe katrori dhe pjesa e sipërme e dizajnit modern përshtaten me çdo raft, dollap, organizator, sirtar ose kuzhinë.

3. AKSESORË PREMIUM » Kapakë ekskluzivë të shakerave për pastrim dhe derdhje që përputhen me kapakët metalikë mbyllës, që do të thotë se barishtet tuaja qëndrojnë më të freskëta!

4. I gjithanshëm » Përdorni kavanozët tanë të qelqit katror për të organizuar sirtarë, erëza, për të ruajtur erëza, kripë, piper, barishte, projekte DIY dhe më shumë!Këto mini-kavanoza mund të përdoren për një sërë qëllimesh, si p.sh. favore festash, pajisje artizanale ose zyre, projekte dekorimi ose gjëra të mira shtëpiake.

5. Nëse blini kavanozët tanë për kuzhinën tuaj, do të jeni të sigurt se produkti që po merrni do të qëndrojë i qëndrueshëm për jetën e kuzhinës tuaj.

Rreth Nesh

Kompania Hanhua mund t'ju ofrojë shërbim më të mirë dhe produkte me cilësi të lartë:

1. Shishet e qelqit me ngjyra dhe madhësi të ndryshme janë në dispozicion, dhe kapakët mund të personalizohen sipas kërkesave të klientit

fabrika

2. Prodhohen lloje të ndryshme shishesh qelqi si shishe parfumesh kristal, shishe qelqi kozmetike, shishe qelqi vere, shishe qelqi manikyri, shishe qelqi me vaj esencial, shishe qelqi uji, shishe qelqi mjekesore etj.

3. Ne jemi prodhuesi dhe mund t'ju ofrojmë një çmim më të ulët dhe do t'i dërgojmë mallrat sipas kohës së rënë dakord.

4. Ne kemi aftësi të shkëlqyera të përpunimit të produktit, duke përfshirë shërbimet e ngrirjes së ftohtë, lyerjes, printimit, bronzimit dhe lustrimit.

5. Ne ofrojmë gjithashtu produkte të ndryshme paketimi kozmetike, grykë plastike alumini dhe produkte të tjera të ngjashme.(mund të jepen mostra).

6. Mund të sigurohemi që paketa të jetë e sigurt dhe t'jua dorëzojmë shishen në të njëjtën ditë që ju premtuam, nëse vonojmë, do t'jua japim shishen falas.

7. Produkte të ndryshme kanë çmime të ndryshme, të mirëpritur të pyesni.

Certifikata

Certifikatat (1)
7_1585830505554222
Certifikatat (2)
6_1585830479474126
3_1585830319355421
1_1585830202275624
2_1585830226568675

  • E mëparshme:
  • Tjetër: